POWRÓT

GLUE

Specjalny klej do sztucznej trawy

Jeżeli pragniesz długo cieszyć się sztuczną trawą, polecamy Ci ten klej niezbędny do odpowiedniego przymocowania sztucznej trawy. Polecamy go wraz z taśmą łączeniową BAND potrzebną do łączenia wyłożonych rolek.
Wyprodukowane w Hiszpanii

Korzyści

Jest to klej szybko schnący i bardzo mocny. Oferujemy w kolorze zielonym i brązowym. Możliwość zastosowania także na wilgotnej powierzchni. Maksymalnie odporny na promieniowanie UV i na warunki pogodowe. Nie zawiera izocyjanianów, silikonu ani rozpuszczalników. Zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne, na różnych powierzchniach: betonowych, ceglanych i ceramicznych. Bez przykrego zapachu. Brak konieczności zakładania rękawic.

Cechy

Wykonany z wodoodpornego polimeru. Dozowanie: 100-200 g/m2, w zależności od porowatości powierzchni. Polecamy 1 flakonik każdej taśmy łączeniowej BAND o rozmiarach 0,3x10 m. Czyszczenie: Nadmiar kleju natychmiast usunąć acetonem. Jeśli zaschnie, usunąć sposobem mechanicznym. Optymalne warunki zastosowania: od +5˚C do 50˚C. Po upływie 24 godzin po zastosowaniu można wejść na trawnik.

Wyloty
sprzedaży

Filtr lokalizacji

330007 2010500

Przesuń mnie do tego obszaru
Dodaj do ulubionych

Przesuń wybrany produkt lub sklep do pustego obszaru znajdującego się po lewej stronie tego tekstu.

Znajdź swoje ulubione produkty udając się na stronę „Twoje ulubione produkty” lub klikając ponownie na serce.