KIM JESTEŚMY ?

My w Nortene jesteśmy liderami branży ogrodniczej i DIY, z doświadczeniem ponad 50 lat. W całej Europie posiadamy 10 spółek zależnych, a nasze produkty są obecne w sklepach budowlanych, centrach ogrodniczych, w sklepach ogrodniczych i narzędziowych a także w sklepach internetowych.

My, w Nortene, pracę wykonujemy z pasją, bo wiemy, że to jest jedyny sposób na osiągnięcie naszego celu, tj. pomóc w stworzeniu przestrzeni twoich marzeń za pomocą produktów, które wyróżniają się dobrą jakością, oryginalnością, kreatywnością, będąc przy tym ponadczasowymi, i oczywiście coraz bardziej wspierającymi zrównoważony rozwój.

Prawda jest taka, że nasz dom to nasza oaza bezpieczeństwa, który dużo zdradza o nas. Dlatego nasze rozwiązania zmieniają balkony, tarasy i ogrody w miejsca pełne charakteru, gdzie możemy się zrelaksować i cieszyć się najlepszą wersją samych siebie.

Nasz katalog produktów skupia się na trzech głównych liniach produktowych: Przygotowanie - to produkty do odnowienia i ulepszenia twojego ogrodu. Dekoracje - to przeróżne rozwiązania na upiększanie i ozdobienie, oraz Pielęgnacja - czyli artykuły dla tych, którzy pragną stworzyć, pielęgnować i uprawiać rośliny w ogródku (mniej lub bardziej) miejskim.

Bardzo czekamy na twoją opinię, dlatego jesteśmy obecni we wszystkich sieciach społecznościowych. Nie zapomnij śledzić nas i opowiedzieć nam o twoich doświadczeniach z naszymi produktami!