POWRÓT

SQUARE

Siatka ogrodzeniowa z tworzywa sztucznego

Idealna na balkony i tarasy, do ogrodów i wokół basenów. Bardzo odporna, łatwa w montażu, z możliwością docinania na wymiar.

Korzyści

Bardzo odporna i łatwa w montażu i w cięciu na rozmiar. Zapobiega, by małe rzeczy rzucone przez dzieci lub zwierzęta domowe wypadały za osłonę. Dodatkowe zalety: Kontakt z żywnością, dobra odporność na substancje chemiczne. Możliwość recyklingu i spalania.

Cechy

Siatka ze sztucznego tworzywa to praktyczne i stylowe rozwiązanie na odgrodzenia różnych przestrzeni. Idealna na ogrodzenie, na tarasy, balkony i w ogrodzie. Możliwość recyklingu i spalania. Stosować z systemem stabilizującym, ponieważ sama w sobie jest niestabilna. Materiał: HDPE, odporna na promieniowanie UV i na warunki pogodowe, gwarancja 5 lat, waga: 250 g/m2, zakres stosowalności od -40°C do + 80°C WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA INSTALACJI: Zalecane akcesoria montażowe według wysokości: 1,00m - 4 szt. 1,50m - 5 szt. 2,00m - 6 szt. Elementy mocujące powtarzaj co 30 cm długości. W przypadku obszarów wietrznych zmniejsz odległość, aby wzmocnić instalację. Zalecamy przymocowanie maty do słupka lub innego sztywnego wspornika typu balustrada balkonowa lub sztywna siatka

Instrukcje dotyczące recyklingu opakowań

Przesuń mnie do tego obszaru
Dodaj do ulubionych

Przesuń wybrany produkt lub sklep do pustego obszaru znajdującego się po lewej stronie tego tekstu.

Znajdź swoje ulubione produkty udając się na stronę „Twoje ulubione produkty” lub klikając ponownie na serce.