POWRÓT

TOTALTEX

Tkana siatka cieniująca, stopień zacienienia 95%

Chciałbyś osłonić swój ogród, by zapewnić sobie zasłużony spokój i prywatność? Ta tkana siatka jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie: dzięki niej sąsiedzi nie będą Ci przeszkadzać w odpoczynku.

Korzyści

Osłania przed wiatrem, ale przepuszcza powietrze. Montaż, przecinanie i krojenie na wymiar siatki cieniującej jest łatwe, a po rozcięciu siatka nie rozpada się.

Cechy

Tkana siatka cieniująca zapewnia 95% zacienienia, która montowana na płocie lub balustradzie balkonowej ogranicza wgląd, i dzięki niej można zapewnić sobie spokojną prywatność. Produkt można zamontować na stabilnym płocie lub balustradzie za pomocą klipsów Nortene Fixatex lub opasek zaciskowych w odstępach 50 cm. Materiał: HDPE, odporna na promieniowanie UV, więc odporna na promienie słoneczne i na warunki pogodowe, 6 lat gwarancji, dobra wytrzymałość na rozciąganie, opakowanie: w zwojach foliowanych, waga: 130g/m² WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA INSTALACJI: Zalecane akcesoria montażowe według wysokości: 1,00m - 4 szt. 1,50m - 5 szt. 2,00m - 6 szt. Elementy mocujące powtarzaj co 45 cm długości. W przypadku obszarów wietrznych zmniejsz odległość, aby wzmocnić instalację. Zalecamy przymocowanie maty do słupka lub innego sztywnego wspornika typu balustrada balkonowa lub sztywna siatka

Instrukcje dotyczące recyklingu opakowań

Instrukcje instalacji

Filtruj wedługt
Kolor

Maty osłonowe
90 % 85 % 100 % 95 %

Wysokość
1 m 1.5 m 2 m

Długość
3 m 50 m 5 m 10 m
Przesuń mnie do tego obszaru
Dodaj do ulubionych

Przesuń wybrany produkt lub sklep do pustego obszaru znajdującego się po lewej stronie tego tekstu.

Znajdź swoje ulubione produkty udając się na stronę „Twoje ulubione produkty” lub klikając ponownie na serce.