Powrót do listy

Ocieniające baldachimy na pergole i tarasy

Kiedy nadejdzie już ładna pogoda i powieją gorące wiatry, potrzebne będą ocienione miejsca, jeśli chcemy cieszyć się ogrodem w całej pełni.

Stórzmy miejsca ocienione

Ocieniające baldachimy mają rozmaite zastosowanie i udzielają współczesnego klimatu krajobrazom ogrodowym. Chociaż przepuszczają powietrze i rozpraszają silne promienie słoneczne dbają o świeżość środowiska.

Elegancką formą i naturalnym materiałem ocieniające baldachimy akcentują balkony, ogrody, tarasy lub dekoracje terenu wokół basenów zachowując piękno przestrzeni. 

Dającym przez nie cieniem, światłocieniem i zaakcentowaną intymnością przenosimy krajobrazy przestrzenne do innych wymiarów. 

SAHARA – siatka ocieniająca. To niezwykle dekoracyjne rozwiązanie można odwrócić i siatka będzie imitowała rozrzucone liście drzew. Należy przymocować ją najpierw do ramy przy użyciu kabli a potem do mocno wbitych przedmiotów (słupów, ścian).

  • Ocieniające baldachimy na pergole i tarasy

    HAVANA – tkany baldachim ocieniający. Rozłóż na pergolę lub zawieś nad tarasem tworząc od razu niesamowitą przestrzeń. Ten baldachim zaopatrzony w dziurki na guziki i do nawlekania jest łatwy do zawieszenia po nadejściu pierwszych promieni słonecznych i zdjęcia po nadejściu jesieni.

    Ocieniające baldachimy i siatki są nowoczesną i estetyczną alternatywą dla tradycyjnych parasoli i markiz. Rozproszonym cieniem, przyjemnym powietrzem i łatwym montażem stanowią niekwestionowane, ulubione Outdoor Design-y (dizajny krajobrazowe).