Powrót do listy

Budowa indywidualnych ścieżek i podjazdu samochodu

Każdego rana i wieczorem biegniesz drogą ogrodową lub podjazdem samochodu obok kwiatów posadzonych na ich obrzeżach. Zapewne śpieszysz się do pracy i myślisz tylko o tym, co cię czeka w dzisiejszym dniu, ale nawet w biegu podziwiasz krzaki róż.

Zaznacz drogę prowadzącą do domu

Łuki doskonale mogą połączyć dwie linie dróg, na przykład ogród i taras. Obudzą w tobie pragnienie, aby przespacerować się pod nimi, a kwitnącymi pędami wzbudzą w tobie zainteresowanie.

Łuki uczynią twój ogród trójwymiarowym i są idealne dla pnących roślin. Pnące róże, akacje fioletowe, dziwaczek peruwiański to tylko kilka pomysłów. Rośliny pokryją zewnętrzne i wewnętrzna załamania łuków i stworzą przejście pomiędzy dwoma obszarami. 

Jeżeli chcesz mieć pergolę lub altankę, to dlaczego miał(a)byś nie połączyć ze sobą kilku łuków ustawionych w jednakowych odległościach od siebie? Łuki będą każdego dnia inne, a z upływem czasu staną się raczej przejściem.

  • Budowa indywidualnych ścieżek i podjazdu samochodu

    Łuki według wszystkich upodobań

    Na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie wybierając pośród metalowych łuków klasycznych natchnionych przez ogrody renesansowe, łuków pokrytych rdzą sugerujących stary wygląd, zielonych wtapiających się ogrodową okolicę lub zdecydowanie nowoczesnych w kolorze szarego cynku, pod którymi przechodzenie stanie się najważniejszą chwilą dnia. 

    Łuki są do nabycia w kompletach, ich montaż jest prosty i nie wymaga korzystania z narzędzi. Wystarczy tylko solidnie wbić je do ziemi.