Powrót do listy

Wieczne zielone trawniki niewymagające opieki

Nie wykaszaj więcej trawy! Czy masz dość wytartego tarasu i trawnika przypominającego raczej pożółkniętą dżunglę chwastów? W taki razie uporządkuj swoje otoczenie sztuczną trawą.

Trawa autentyczniejsza od prawdziwej

Wygląd tak jak trawa (zobacz łąki w Londynie, Bristolu, i Windsorze), nawet pachnie łąką (zobacz łąki w Zurychu), i daje takie odczucia, - ale to nie trawa! Właściwie jest to tylko sztuczna trawa. Natomiast do zmylenia wygląd jak prawdziwa.

Rozłożeniem niewielkiej ilości syntetycznej trawy możesz nadać wabiący charakter balkonom, tarasom, i trawnikom syntetycznym i stworzyć wabiącą atmosferę przez cały rok. Nie ma więcej zabłoconych butów, jest tylko zielona trawa przez 365 dni w roku.

I dlaczego miałbyś nie korzystać z niej na dachu lub w pomieszczeniach zamkniętych? Możesz ją rozłożyć, jako dywan, goście, z całą pewnością będą chcieli chodzić po niej boso. Pies też polubi, tylko uważaj, żeby nie zaczął czuć się jak u siebie w domu.

Zielony, miękki, relaksujący – takimi słowami można opisać ten sztuczny stan w przyrodzie.

  • Wieczne zielone trawniki niewymagające opieki

    Wszystkie akcesoria niezbędne do ułożenia trawnika są dostępne, począwszy od podkładek i wiążących pasków a skończywszy na środkach klejących, wiązadłach i spinkach.

    (pod trawnik Nortene polecamy ułożenie nietkanego filcu– na przykład typu Geotex Antiherbas)

    Jeśli chcesz mieś zielony balkon przez cały rok, to nic prostszego, dzięki tkanym kratom Greenly.  Dzięki syntetycznemu listowiu możesz wyczarować nieskończenie długie pędy na poręcze balkonowe, które w ciągu kilku minut utworzą zielony punkt w twoim życiu.

    Czyli przywróć wesoły nastrój swojemu domowi, i niech zazielenieje aż do stóp.