Powrót do listy

Karnawał zwierząt w ogrodzie

Wygląda na to, że nocą dziwne figury zebrały się w ogrodzie. Przechodnie dziwią się widząc stadko stojących obok siebie jeżyków, zajęcy, wiewiórek, pawi i jaszczurek iguany.

Niezwykła i kosmopolityczna zabawa rodzinna.

Otworzyły się klatki, opustoszał las – dzisiaj rano wszyscy zebrali się w ogrodzie. Posągi otoczyły teren, napełniając życiem ogrodowe tło roślin. Jest to niezwykła dekoracja ogrodu, która od ciebie oczekuje wymyślenia historii tej nowej rodziny.

PAW wprowadza równowagę na rabatach kwiatowych, podczas gdy wiewiórka SQUIZY wdrapuje się na pień drzewa. Kogucik KNETY przygląda się gromadce zwierząt, podczas gdy flaming PINKEFLOYD rozgląda się na brzegu jeziorka. HERON troszczy się o to, aby jeżyk PICPIC nie zbliżył się zbytnio do zająca PANPANA. Ważka równoważąca na swojej szpilce przysłuchuje się pogawędkom. A w międzyczasie ślimak siedzący na kamiennej ścianie oczekuje przybycia IGUANY w metalowym pancerzu.

Te małe – żeliwne lub metalowe - figurki można umieścić na rabatach kwiatowych lub tu i tam rozproszone w całym ogrodzie, na pewno zwracają na siebie uwagę. Każdego rana przekonaj się o tym czy nic nie zmieniło się tym uporządkowaniu, ponieważ nikt nie może wiedzieć, co dzieje się podczas pełni księżyca…

  • Te małe – żeliwne lub metalowe - figurki można umieścić na rabatach kwiatowych lub tu i tam rozproszone w całym ogrodzie, na pewno zwracają na siebie uwagę. Każdego rana przekonaj się o tym czy nic nie zmieniło się tym uporządkowaniu, ponieważ nikt nie może wiedzieć, co dzieje się podczas pełni księżyca…