Powrót do listy

Atrakcyjna brama wejściowa

To tak jakby porośnięta pnączami brama wejściowa wołała „Witamy”, zostawiając czuły szept w naszych uszach. Jeśli ważne jest dla ciebie, aby w twoim domu panowała miła atmosfera, to dlaczego miałbyś nie zmienić bramy wejściowej na bardziej wabiącą?

Pierwsze wrażenia są zawsze niezwykle ważne

Wejście do domu jest przedsmakiem klimatu panującego w domu. Warto poświęcić temu trochę uwagi i stylowo witać odwiedzających nas gości. Dobrym sposobem wzbogacenia wejścia może być sporządzenie metalowej kratki (FLOWER BASKET) z koszykiem kokosowym (FLOWER BASKET), wykorzystując do tego dekoracyjne, wiszące kwietniki (HOOK).  Dominująca rola kwiatów spowoduje podkreślenie kolorystyki, która doda niezwykłej świeżości bramie wejściowej naszego domu.

W zawieszonych kwietnikach bardzo dobrze czują się pelargonie, bratki, petunie, begonie, nasturcja i dlatego mogą ożywić wejście.

  • Innym sposobem zwrócenia uwagi jest umieszczenie przy wejściu żartobliwego przedmiotu – na przykład żeliwnego dzwonka na postumencie. Goście uznają za niezwykle zabawne, jeżeli ich przybycie będą sygnalizowały BELLMETY (w podaży 4 figury: ważka, sowa, motyl, ptak).

    Teraz można już spokojnie wejść.